« Вернутся в раздел

Сторонний взгляд

14.06.20

Книги, що підкують в амурних справах - pogliad.ua

 

У будь-яких незрозумілих ситуаціях у стосунках найліпше зайнятися саморозвитком

Видання, читання яких дозволить налагодити особисте життя і стати підкованим в «амурних» справах.

Гері Чепмен «Пять языков любви. Версия для тех, кто не состоит в браке»

Книга розповідає про способи прояву любові, так звані «мови любові», «синтаксис» яких кожна пара повинна не тільки знати, а й уміти застосувати. Це і тактильний контакт (один із головних способів відчути любов), і слова (подяка, похвала). Автор стверджує, що ключем до вирішення всіх проблем є саме правильно підібрана мова кохання. І у цьому виданні він допоможе кожному у такій нелегкій справі. Описуючи реальні історії з власного досвіду, він намагається на прикладах і помилках інших показати, як потрібно висловлювати почуття, будувати стосунки з небайдужими вам людьми, повністю реабілітувати навіть ті стосунки, які, здавалося, повернути у колишнє русло вже неможливо.

Доктор-психотерапевт Робін Норвуд зібрала десятки історій, деякі з яких вона розповідає в книзі, розглядаючи причини, чому чимало жінок, що шукають любов, часто наштовхуються на нерозуміння чоловіків

Джон Грей «Мужчины с Марса, Женщины с Венеры»

Одна з найбільш затребуваних книг про стосунки між чоловіком і жінкою, поради якої реально врятували не одну сотню пар. Пан Грей робить акцент на відмінностях між представниками різних статей. Завдяки цій інструкції можна не лише поліпшити стосунки, але і дізнатися, наскільки по-різному чоловіки і жінки відчувають, мислять, поводяться у тій чи іншій ситуації. Автор стверджує, що ми не просто різні, ми — з різних планет. І щоб знайти гармонію у взаєминах, варто освоїти особливу мову кохання. З цієї книги про психологію стосунків ви дізнаєтеся, як це зробити.

Стів Харві «Поступай как женщина, думай как мужчина»

Міжнародний бестселер. Дає можливість жінкам краще зрозуміти чоловіків і налагодити з ними взаємини. Якщо хочете більше дізнатися про психологію протилежної статі, тоді ця книга для вас. Тут є відповіді на всі актуальні питання, що турбують жінок. Автор Стів Харві намагається побороти одну важливу проблему, коли жінка звертається за порадою до іншої жінки. На його думку, краще розуміє чоловіка і хід його думок лише інший чоловік. Автор представляє безліч корисних порад з висоти власного досвіду, при цьому книга не обділена гумором.

Робін Норвуд «Жінки, які кохають до нестями»

За роки тривалої практики відомий доктор-психотерапевт Робін Норвуд зібрала десятки історій, деякі з яких вона розповідає в цій книзі, розглядаючи причини, чому чимало жінок, що шукають любов, часто наштовхуються на нерозуміння чоловіків, їхню егоцентричність і неуважність. На думку автора, всі проблеми родом з дитинства, адже вплив оточення значною мірою позначається на майбутньому виборі партнера. Якщо любов приносить страждання, біль, сльози, якщо вас «тягне» на поганих хлопців, якщо вас постійно кидають і використовують, не цінують вашу турботу, якщо відчуваєте психологічний тиск, але не можете залишити свого партнера, тоді ви любите шалено. А від такої любові треба бігти якнайдалі. Адже любов до нестями – небезпечна хвороба. І шлях до одужання полягає у тому, щоб полюбити себе, знайти групу підтримки, зайнятися саморозвитком і таки перестати контролювати чоловіків. Як це зробити, ви дізнаєтеся з цієї книги про стосунки.

Валентин Бадрак «Великие женщины великих мужчин»

Перед вами чудовий тренінг, в якому зібрано понад 50 історій жінок з сімейного життя, де вони самі розповідають, наскільки важливо сформувати потужний ореол великих досягнень свого чоловіка, таємно запалити його спрагою тріумфу і правильно організувати шлях до успіху. Це справжній досвід початкових злетів і гірких падінь багатьох відомих людей (письменників, художників, геніїв, диктаторів і ін.), Які так чи інакше вплинули на світову історію. У цій книзі проведено глибокий психологічний аналіз поведінки жінок, їхніх характерів і типажів. Змодельовані автором ситуації, будуть повчальними не тільки для жінок, але і чоловіків. Читаючи книгу, можна навчитися досягати великих висот.

 

https://pogliad.ua/news/life/lady/knigi-scho-pidkuyut-v-amurnih-spravah-390296Комментарии


Каждый человек рожден для потенциальной миссии
Каждому подвласна уникальная форма самовыражения.
Каждый сам делает свой выбор. Сделай свой выбор
и обрети новую, более яркую реальность.