« Вернутся в раздел

Сторонний взгляд

12.12.17

З’явився буктрейлер до серії книжок Валентина Бадрака «Стратегії геніїв»

Серія книг Валентина Бадрака «Стратегії геніїв» створювалася 25 років. Нині це 10 тренінгових книг, від «Антології геніальності», що вийшла у світ в 2005 році, до «Обличчя цивілізації» у 2017 році. 

 

Це найбільша у світі концентрація проаналізованих життєвих стратегій помітних персонажів історії. Тут представлено понад 600 детально і всебічно вивчених стратегій успіху та досягнення цілей найвідомішими людьми нашої цивілізації. Для створення цієї серії автору довелося прочитати та проаналізувати понад 3000 книжок, переважна більшість із яких не біографічні, а належать до сфери психології, філософії, практик з розвитку особистості. Тому відібрані і згадані стратегії дозволяють нащадкам вчитися, черпати нові ідеї, підштовхувати цивілізацію до розвитку. Ці чудові уроки можуть відкрити шлях до самореалізації кожному, хто готовий вчитися. 

 


У марафонській роботі автора довжиною у чверть століття застосовано синтетичний аналіз, що дозволяє кожен образ розглядати не окремо, вирвано з контексту історії, а у порівнянні з іншими особистостями, та складовими розвитку цивілізації. При створенні матриці досягнень автор розробив (у 2010 р.) метод впливу, який назвав «геній-терапія» - коли власна життєва стратегія людини формується під впливом багатьох життєвих принципів реалізованих особистостей. «Спогади про великих людей так само корисні, як і їхня присутність», - зазначав давньоримський філософ Сенека Молодший. Якщо трансформувати його слова в мову сучасної психології, можна стверджувати: постійне нагадування про успішні, результативні кроки видатних людей, і про способи досягнення перемоги неминуче буде заряджати нас енергією позитивно-активного мислення, створювати стимули усвідомленого прагнення до власних звершень, до чудової самореалізації.

 

То ж, користуйтеся великими ідеями, якщо у вас є бажання розвитку та самореалізації!Комментарии


Каждый человек рожден для потенциальной миссии
Каждому подвласна уникальная форма самовыражения.
Каждый сам делает свой выбор. Сделай свой выбор
и обрети новую, более яркую реальность.