« Вернутся в раздел

Новости и анонсы

12.12.17

З’явився буктрейлер до серії книжок Валентина Бадрака «Стратегії геніїв»

http://bukvoid.com.ua/events/video/2017/12/12/101946.html

 

Серія книг Валентина Бадрака «Стратегії геніїв» створювалася 25 років. Нині це 10 тренінгових книг, від «Антології геніальності», що вийшла у світ в 2005 році, до «Обличчя цивілізації» у 2017 році.

 

Це найбільша у світі концентрація проаналізованих життєвих стратегій помітних персонажів історії. Тут представлено понад 600 детально і всебічно вивчених стратегій успіху та досягнення цілей найвідомішими людьми нашої цивілізації. Для створення цієї серії автору довелося прочитати та проаналізувати понад 3000 книжок, переважна більшість із яких не біографічні, а належать до сфери психології, філософії, практик з розвитку особистості. Тому відібрані і згадані стратегії дозволяють нащадкам вчитися, черпати нові ідеї, підштовхувати цивілізацію до розвитку. Ці чудові уроки можуть відкрити шлях до самореалізації кожному, хто готовий вчитися. 

У марафонській роботі автора довжиною у чверть століття застосовано синтетичний аналіз, що дозволяє кожен образ розглядати не окремо, вирвано з контексту історії, а у порівнянні з іншими особистостями, та складовими розвитку цивілізації. При створенні матриці досягнень автор розробив (у 2010 р.) метод впливу, який назвав «геній-терапія» - коли власна життєва стратегія людини формується під впливом багатьох життєвих принципів реалізованих особистостей. «Спогади про великих людей так само корисні, як і їхня присутність», - зазначав давньоримський філософ Сенека Молодший. Якщо трансформувати його слова в мову сучасної психології, можна стверджувати: постійне нагадування про успішні, результативні кроки видатних людей, і про способи досягнення перемоги неминуче буде заряджати нас енергією позитивно-активного мислення, створювати стимули усвідомленого прагнення до власних звершень, до чудової самореалізації.

То ж, користуйтеся великими ідеями, якщо у вас є бажання розвитку та самореалізації!Комментарии


Каждый человек рожден для потенциальной миссии
Каждому подвласна уникальная форма самовыражения.
Каждый сам делает свой выбор. Сделай свой выбор
и обрети новую, более яркую реальность.