« Вернутся в раздел

Новости и анонсы

21.03.16

31 березня В.Бадрак та Д.Козлов проведуть презентацію проекту "Герої сучасної України. Історії подолання"

Презентація книжкового проекту

«Історії подолання від українських вояків

 

Національнапарламентська                                                                       31 березня 2016 р.

бібліотекаУкраїни                                                                                             Початок о 14:00

вул. Набережно-Хрещатицька, 1                                                                   Конференц-зал

тел.: 485-17-95                                                                                                     3-й поверх

 

Під час презентації автори проекту та вояки, які подолали особисті трагедії під час воєнних дій, розповідатимуть про головні принципи українців у протистоянні жахливим ситуаціям, які створила для них війна (очікується участь морського піхотинця Віктора Кардаша, спецпризначенця Вадима Довгорука, десантника Владислава Кузнєцова та ін.).

Передбачаються виступи та дискусія з авторами книг «Герои современной Украины. Истории преодоления» Дмитром Козловим, «Как преодолеть личную трагедию» Валентином Бадраком, «Эффективная нейтрализация и профилактика стресса» В’ячеславом Смирновим, а також з професійними військовими психологами, лікарями, представниками нетрадиційної медицини.

Зустріч дасть змогу всім охочим дізнатися про особливості поведінки в драматичних життєвих ситуаціях та створення нових можливостей для адаптації в мирному житті захисників України, особисто поспілкуватися з героями війни, фахівцями та авторами книжкового проекту.

Учасники отримають у подарунок нову книжку «Герои современной Украины. Истории преодоления» Д. Козлова.

Детальніше дізнатися про героїв та цей проект можна на сайті організатора проекту – Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння – (http://cacds.org.ua/ru/war).

Запрошуємо охочих поділитися своїми розповідями про захисників, які пережили трагічні події війни. Ці матеріали будуть оприлюднені на порталі ЦДАКР, а згодом – у черговому виданні центру.

Всі, хто бажає виступити під час заходу, можуть звертатися за телефоном:

067-509-50-36 або електронною поштою – v_badrak@email.ua

 

Запрошуємо до участі  всіх охочих Комментарии


Каждый человек рожден для потенциальной миссии
Каждому подвласна уникальная форма самовыражения.
Каждый сам делает свой выбор. Сделай свой выбор
и обрети новую, более яркую реальность.