« Вернутся в раздел

Центр исследований армии, конверсии и разоружения

24.02.18

ЗМІНА КЕРІВНИКА ДК «УКРОБОРОНПРОМ» МОЖЕ СТАТИ ПОШТОВХОМ ДЛЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ УСІЄЇ ОБОРОННОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Автор: Віталій Гайдукевич

Источник: 5-й канал

Зміна керівника ДК «Укроборонпром» може стати поштовхом до модернізації усієї оборонної промисловості. Про це в інтерв’ю Віталію Гайдукевичу на телеканалі «5.ua» повідомив директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) Валентин Бадрак 23 лютого ц.р.

«Для 16 замовників озброєнь військової техніки в Україні потрібен єдиний орган і у такому разі ДК «Укроборонпром» має стати лише частиною для управління цього єдиного органу.  Необхідно щоб в Україні були створенні кластери, технологічний сегмент на кшталт американської «DARPA» та  щоб у нас запрацювали приватні підприємства на зовнішніх ринках. Новий орган повинен зайнятися розв’язанням низки проблем уніфікації озброєнь і військової техніки», - наголосив експерт.

«Обрання нового керівника  ДК «Укроборонпром» - це тактична ситуація, яка виникла через конфлікт попереднього керівника з прем’єр - міністром. Але цей конфлікт є ознакою неправильно вибудуваної  системи за правління Януковича», - заявив В.Бадрак.

«Система полягає в тому, що усе об’єднання спецекспортерів, як частина загального міжнародного співробітництва України, безумовно, належить до президентської гілки і це прописано Конституцією, а що стосується  виробництв та життя і функціонування є урядовою гілкою і це є величезна помилка. Вона гальмує військово-технічне співробітництво, проекти створення двосторонніх виробництв і взагалі гальмує ситуацію з розвитком української оборонної промисловості», - додав директор ЦДАКР.

Повну версію інтерв’ю можна переглянути:

https://www.youtube.com/watch?v=s3d4bzalmqEКомментарии


Каждый человек рожден для потенциальной миссии
Каждому подвласна уникальная форма самовыражения.
Каждый сам делает свой выбор. Сделай свой выбор
и обрети новую, более яркую реальность.